Оригинальные препараты
от Гепатита С и Онкологии

Политика конфиденциальности

Ласкаво просимо на medfarma.com.ua

Інтернет-магазин medfarma.com.ua (з продажу оригінальних дженеріків від Гепатиту С та Онкологічних захворювань) є інтелектуальною власністю ПП “Задорожний С.Ю.”. ПП “Задорожний С.Ю.” – компанія, зареєстрована в —-. Реєстраційний номер компанії: 28035427 (далі – ми, наш, нас), який керує цим Веб-сайтом (далі – “Веб-сайт).

Нам дуже важливо захистити ваші персональні дані. Ми зобов’язуємося захищати приватність осіб, які відвідують наш Веб-сайт і використовують наші онлайн-інструменти. У даній Політиці конфіденційності ми хочемо розповісти вам про порядок збору, обробки та використання персональних даних.

Будь ласка, зверніть увагу, що ви приймаєте цю Політику конфіденційності в разі перегляду Веб-сайту або його використання іншим чином, незалежно від того, чи попросять вас дати додатковий дозвіл під час використання Веб-сайту. Ознайомлення з цією політикою конфіденційності є виключно вашою відповідальністю.

 1. Інформація, яку ми збираємо

1.1. Відразу після того, як ви зайшли на сайт, ми можемо автоматично отримати деяку інформацію, яка може бути використана для вашої ідентифікації, наприклад, номер домену, IP адреса вашого комп’ютера, вид використовуваного вами браузера, операційної системи і платформи, технічна інформація, інформація про географічне місцезнаходження під час відвідування Веб-сайту (тривалість перебування, Популярні продукти, час відгуку сторінки, шляхи навігації, а також інформація про час, частоту і спосіб використання послуги вами та ін.). Ми можемо використовувати таку інформацію окремо або в сукупності, для технічного управління нашим Веб-сайтом, аналітичної системи відстеження, досліджень і розробок. Правова підстава такої обробки – наші законні інтереси для моніторингу та поліпшення нашого Веб-сайту та послуг.

1.2. Під час використання Веб-сайту, ви можете прийняти рішення про надання нам певної інформації про вас, заповнюючи онлайн-форми, реєструючись на нашому Веб-сайті, роблячи замовлення, звертаючись до нас та ін. Видами персональної інформації, яку ви можете нам надати, можуть бути, без обмеження, контактна інформація (адреса, електронна пошта, номер телефону, факсу), ім’я користувача і особисті вподобання, інтереси і використання різних продуктів і послуг, зміст комунікації з нами. Для доступу на Веб-сайт ви не зобов’язані надавати перелічені нижче персональні дані, проте в такому випадку деякі функції можуть бути вам недоступні.

 1. Обробка персональних даних

Ми захищаємо ваші дані, обмежуючи доступ до ваших даних тільки особами, які повинні мати до них доступ для здійснення або спрощення операцій між вами і нами, або особами, які з інших причин повинні виконувати дії, описані в даному розділі.

2.1. Ми можемо обробляти інформацію з вашого запиту про товари і / або послуги. Дані запиту можуть бути оброблені з цілю пропозиції, маркетингу та продажу відповідних товарів і / або послуг вам та для обробки ваших окремих запитів. Правова підстава такої обробки – належне управління нашим Веб-сайтом і бізнесом.

2.2. Ми можемо обробляти вашу інформацію, яка вказана у вашому профілі на нашому Веб-сайті. Дані профілю можуть містити ваше ім’я, адресу, номер телефону, електронної адреси, фото профілю, стать, дату народження, сімейний статус, інтереси і хобі, дані про освіту і місце роботи. Ми свідомо не збираємо інформацію про осіб молодше 18 років. Дані профілю можуть бути оброблені для надання вам можливості використання та моніторингу нашого Веб-сайту та послуг, створення вашого особистого профілю і управління ним, роботи з Веб-сайтом, надання наших послуг, забезпечення безпеки нашого Веб-сайту та послуг, резервного зберігання даних в наших базах і спілкування з вами. Правова підстава такої обробки – наші законні інтереси для належного управління нашим Веб-сайтом і бізнесом.

2.3. Ми можемо обробляти надану вами інформацію з метою підписання вас на наші електронні розсилки та / або інформаційні листи. Дані про повідомлення можуть оброблятися з метою відправки вам відповідних повідомлень та / або інформаційних листів, інформації про нашу продукцію, послуги і рекламних матеріалів.

2.4. Ми можемо обробляти інформацію, яку ви публікуєте на нашому Веб-сайті або через наші послуги. Дані публікації можуть бути оброблені з метою вирішення публікацій або управління нашим Веб-сайтом і послугами. Правова підстава такої обробки – належне управління нашим Веб-сайтом і бізнесом.

2.5. На додаток до цілей, для яких ми можемо обробляти ваші персональні дані, викладеним в цьому розділі, ми також можемо обробляти ваші персональні дані, якщо така обробка необхідна для виконання юридичних зобов’язань, відповідно до яких ми зобов’язані це зробити для захисту ваших життєво важливих інтересів або життєво важливих інтересів інших фізичних осіб.

2.6. Ми можемо обробляти інформацію, пов’язану із взаємовідносинами з клієнтами, в тому числі контактну інформацію клієнта. Дані про взаємини клієнта можуть включати ім’я, роботодавця, назва посади або ролі, контактну інформацію, інформацію, отриману в комунікації між нами. Дані про взаємини клієнта можуть оброблятися з метою управління наших взаємин з клієнтами, комунікації з клієнтами, ведення записів про таку комунікацію, допомоги при виборі товарів і надання вам рекомендацій, рекламування наших товарів і послуг клієнтам. Правовою підставою такої обробки є належне управління взаєминами з клієнтом.

 1. Надання ваших персональних даних іншим особам

Ми можемо поділитися вашими персональними даними з нашими постачальниками послуг, які беруть участь в наших бізнес-процесах.

3.1. Ми можемо розголосити ваші персональні дані нашим постачальникам послуг, що надають послуги від нашого імені, по нашим розпорядженням, страховикам або професійним консультантам, якщо це обґрунтовано необхідно для отримання відповідної страховки, управління ризиками, отримання професійної консультації і надання послуг.

3.2. На додаток окремим випадкам розголошення, викладеним в цьому розділі, ми також можемо розголошувати ваші персональні дані, якщо таке розголошення інформації необхідно для виконання юридичних зобов’язань, відповідно до яких ми зобов’язані це зробити для захисту ваших життєво важливих інтересів або життєво важливих інтересів інших фізичних осіб. Ми також можемо розголошувати ваші персональні дані, якщо таке розголошення необхідне для встановлення, реалізації або захисту законних вимог в судовому провадженні або в адміністративному порядку, або впорядку досудового вирішення спору.

Ми не передаємо в оренду, не продаємо або іншим чином не розголошуємо персональну інформацію, яку ми збираємо, за винятком описаних нижче випадків. Ми можемо поділитися вашими персональними даними для здійснення дій, описаних в даному розділі.

Приклад використання персональних даних нашими постачальниками послуг:

ми передаємо вашу персональну інформацію постачальникам послуг, що допомагають нам в діяльності, пов’язаної з маркетингом та аналізом даних, щоб повідомляти вас і надавати рекомендації про нашу продукцію, в тому числі про розпродажі, спеціальні пропозиції, нові характеристики Веб-сайту, направляти вам повідомлення рекламного характеру. Нашими постачальниками маркетингових послуг і даних є “Google Analytics”, “Contact Form 7”, “Facebook” “AddThis”. Політика конфіденційності наших постачальників послуг доступна на їх відповідних Веб-сайтах.

Ми не аналізуємо таких постачальників послуг, страховиків і професійних консультантів перед використанням або розголошенням персональної інформації, крім випадків, коли це необхідно для надання послуг від нашого імені або виконання вимог закону.

3.3. Ми можемо розголосити ваші персональні дані будь-якому учаснику нашої групи компаній (тобто дочірнім підприємствам, кінцевій холдинговій компанії та всім її дочірнім підприємствам), якщо це обґрунтовано необхідно для цілей та правових підстав, передбачених цією політикою.

 1. Передача ваших персональних даних за кордон

В даному розділі ми надаємо інформацію про випадки, в яких персональні дані можуть передаватися в країни за межі Європейської економічної зони (ЄЕЗ).

4.1. Якщо ви заходите на даний Веб-сайт в країні, відмінній від країни перебування нашого сервера, комунікація між нами може передбачати передачу інформації за межі міжнародних державних кордонів. Відвідуючи наш Веб-сайт або іншим чином вступаючи з нами в електронну комунікацію, ви погоджуєтеся на таку передачу. Навіть якщо у вашій юрисдикції відсутні такі ж законодавчі норми про конфіденційність, як в юрисдикції місцезнаходження сервера, ми будемо вважати вашу інформацію підлягаючою захисту, передбаченим цією політикою конфіденційності.

4.2. Хостинг нашого Веб-сайту знаходиться в центрах даних м.Київ, Україна. Передача на хостинги буде захищена належними засобами захисту, а саме стандартними пунктами про захист даних, прийнятих або затверджених Європейською Комісією.

4.3. Ми ділимося вашими персональними даними з нашими контрагентами за межами Європейської економічної зони (ЄЕЗ) для надання послуг від нашого імені і / або виконання вимог законодавства. Передача в такі країни буде захищена належними засобами захисту, а саме стандартними пунктами про захист даних, прийнятих або затверджених Європейською Комісією.

 1. Збереження та видалення персональних даних

В даному розділі описана політика і процедура зберігання даних, що забезпечує дотримання нами юридичних зобов’язань щодо збереження і видалення персональних даних.

5.1. Незважаючи на викладені вище положення даного розділу 5, ми зберігаємо ваші персональні дані, якщо таке збереження інформації необхідно для виконання юридичних зобов’язань, відповідно до яких ми зобов’язані це зробити для захисту ваших життєво важливих інтересів або життєво важливих інтересів інших фізичних осіб.

5.2. Ваші персональні дані зберігаються протягом мінімального періоду – 1 робочий день після прийняття даної Політики конфіденційності, а також протягом максимального періоду 3 робочих дня після повідомлення про скасування підписки або запиту про видалення даних.

5.3. Ми можемо зберігати вашу персональну інформацію тільки протягом терміну, протягом якого у нас є законний інтерес для цього. Таким чином, ми більше не вимагаємо цю інформацію у форматі, за яким можна ідентифікувати вашу особу, наприклад, якщо ми зберігаємо інформацію для аналітичних і дослідницьких цілей або з метою передачі інформації, ми видаляємо всі персональні дані про вас.

 1. Зміни та доповнення

6.1. Ми можемо в будь-який момент змінити або доповнити дану Політику конфіденційності на наш розсуд. Такі зміни вступають в силу відразу ж після опублікування повідомлення про зміну або доповнення на даному сайті. Ми також можемо повідомляти вас про зміни конфіденційності особистих даних за допомогою інших засобів, зокрема по електронній пошті. Продовжуючи використовувати Веб-сайт, ви підтверджуєте згоду з умовами Політики конфіденційності з відповідними змінами та доповненнями.

6.2. Ми можемо періодично оновлювати дану політику, публікуючи нову версію на нашому Веб-сайті.

 1. Ваші права і обов’язки

В даному розділі ми дамо коротку довідку про ваші права за законодавством про захист даних. Деякі права є комплексними і не всі подробиці включені в нашу довідку. Таким чином, вам слід ознайомитися з відповідними законами і настановами регуляторних органів, щоб отримати повне роз’яснення таких прав.

7.1. У деяких випадках ви маєте право обмежити обробку ваших персональних даних. До таких випадків відносяться: заперечення вами точності персональних даних; обробка була здійснена незаконним шляхом, однак ви проти видалення даних; нам вже не потрібні персональні дані для цілей, в яких вони оброблялися, але вам знадобилися персональні дані для пред’явлення, реалізації або захисту законних претензій; ви проти обробки, до перевірки такого протесту. Якщо обробка була обмежена на цій підставі, ми можемо продовжувати зберігати ваші персональні дані. При цьому ми все одно будемо здійснювати її обробку іншим шляхом: за вашою згодою, для пред’явлення, реалізації або захисту законних претензій; для захисту прав інших фізичних або юридичних осіб; з інших причин, пов’язаних з важливими суспільними інтересами.

7.2. У деяких випадках ви маєте право видалити ваші персональні дані без зайвого зволікання. До таких випадків відносяться: персональні дані, які вже не потрібні для тих цілей, для яких вони збиралися або оброблялися іншим чином; скасування вами згоди на обробку даних, що вимагає згоди; якщо ви проти обробки даних відповідно до визначених нормами законодавства про захист даних; обробка безпосередньо для маркетингових цілей; незаконна обробка персональних даних. При цьому існують винятки з права на видалення даних. Загальне виключення передбачає необхідність обробки для реалізації свободи висловлювання та права на інформацію; дотримання передбаченого законом зобов’язання; пред’явлення, реалізації або захисту законних претензій.

7.3. Ви маєте право на виправлення будь-яких неправильних персональних даних про вас і, з урахуванням цілей обробки, на доповнення неповних персональних даних про вас.

7.4. Будь ласка, зверніть увагу, що видалення вашої персональної інформації обмежить нашу можливість зв’язатися з вами для надання пропозицій, що, в свою чергу, обмежить вашу можливість скористатися такими пропозиціями.

7.5. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, яку саме інформацію про вас ми зберігаємо, включаючи зміни або запити на видалення, ви маєте право подати Запит суб’єкта персональних даних. Ви можете подати запит на електронну адресу [email protected].Просимо звернути Вашу увагу на те, що ми повинні будемо виключити деяку інформацію як частину вашого запиту, наприклад, для захисту приватності інших осіб або якщо у нас є законні чи інші причини виключати таку інформацію.

7.6. Щоб допомогти нам захистити вашу приватність: завершіть сеанс на Веб-сайті після завершення роботи з ним; надайте нам правдиву, точну і повну інформацію; не використовуйте Веб-сайт, якщо ви молодше 18 років; не надайте нам інформацію про будь-кого іншому, якщо у вас немає на це дозволу.

 1. Файли Cookie

8.1. Cookie-файли можуть бути “постійними” або “сесійними”. Постійні cookie зберігаються в браузері і діють до дати закінчення терміну дії, якщо не будуть видалені до настання такої дати; сесійні cookie припиняють дію після завершення сесії користувачем, після закриття браузера.

8.2. Сookie – це файли, що містять ідентифікатор (набір букв і цифр), відправлений інтернет-сервером інтернет-браузеру і який зберігається в браузері. Потім ідентифікатор прямує назад на сервер кожен раз, коли браузер запитує сторінку на сервері.

 1. Сookie, які ми використовуємо

9.1. Ми використовуємо cookie в наступних цілях: аутентифікація – ми використовуємо cookie для вашої ідентифікації під час відвідування вами Веб-сайту та навігації по ньому; статус – ми використовуємо cookie, щоб допомогти визначити, чи ввійшли ви на наш Веб-сайт під своїм логіном; персоналізація – ми використовуємо cookie, щоб зберігати інформацію про ваші уподобання і персоналізувати Веб-сайт під ваші потреби; безпека – ми використовуємо cookie як елемент захисту облікового запису користувача, в тому числі для запобігання несанкціонованого використання даних входу і захисту нашого Веб-сайту та послуг в цілому; реклама – ми використовуємо cookie, щоб показувати рекламу, яка може бути вам цікава; аналіз – ми використовуємо cookie, щоб проаналізувати ефективність нашого Веб-сайту та послуг; згода – ми використовуємо cookie, щоб зберігати ваші уподобання щодо використання cookie для більш великих цілей.

 1. Сookie, використовувані нашими постачальниками послуг

10.1. Для аналізу використання нашого Веб-сайту ми використовуємо Google Analytics. Google Analytics збирає інформацію про використання нашого Веб-сайту за допомогою cookie. Зібрана інформація, що стосується нашого Веб-сайту використовується для створення звітів про використання нашого Веб-сайту. Політика конфіденційності Google доступна за посиланням: https://www.google.com/policies/privacy.

10.2. Наші постачальники послуг використовують cookie і вони можуть зберігатися на вашому комп’ютері під час відвідування Веб-сайту.

10.3. Сookies від Analytics допомагає нам зрозуміти скільки відвідувачів заходить на наш Веб-сайт, скільки разів вони його відвідали і скільки разів передивлялися певні сторінки на нашому сайті. Незважаючи на те, що cookiе аналітики дозволяють нам збирати певну інформацію про Вашу веб історію або про те, скільки разів ви заходили на сайт, ми не можемо використовувати це щоб дізнатися ваші дані, наприклад, ім’я чи адресу.

 1. Управління файлами Cookie

11.1. Якщо ви не хочете приймати cookies від нашого Веб-сайту, ви можете змінити налаштування вашого браузера і cookie більше не будуть прийматися. Якщо ви приймете таке рішення, будь ласка, зверніть увагу, що Веб-сайт не зможе функціонувати як раніше.

11.2. Всі популярні браузери (Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera і Safari) дозволяють змінювати налаштування cookie таким чином, щоб не включати їх ні на яких відвідуваних вами сайтах. Ви можете знайти інформацію про відключення cookie в основних браузерах в розділі “Як знайти інформацію про контролюючих файлах cookie” на веб-сайті Інформаційних комісій https://ico.org.uk/for-the-public/online/cookies.

12.Як з нами зв’язатися

З питань обробки персональних даних, будь ласка, звертайтеся:
Тел. / Факс: +38 (068) 614-25-46
E-mail: [email protected]

Будемо раді вас вітати! Ми дуже цінуємо вашу думку, коментарі або пропозиції – вони допомагають нам покращувати якість нашої роботи.
Дякуємо що вибрали medfarma.com.ua